Ruszyło największe centrum medyczne w regionie

O tym, że dawny budynek SHL przy ulicy Robotniczej 1 w Kielcach zmieni swoje oblicze, kielczanie dowiedzieli się pod koniec 2015 roku. Świętokrzyskie Centrum Medyczne Artmedik, największa przychodnia w regionie, rozpoczęło działalność w kwietniu 2017 roku. Od tego momentu do dyspozycji pacjentów w przytulnie urządzonych wnętrzach dostępni są doświadczeni lekarze różnych specjalizacji, między innymi ortopedii, chirurgii, okulistyki, kardiologii, fizjoterapii, możliwe jest wykonanie badań obrazowych i laboratoryjnych. 

Ważną częścią działalności Świętokrzyskiego Centrum Medycznego jest oferta indywidualna, skierowana do pacjentów chcących szybko i bez kolejek skorzystać z pomocy lekarza rodzinnego. Poradnia ta działa w oparciu o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.
Klientowi instytucjonalnemu centrum oferuje usługi z zakresu medycyny pracy. Wszystkie badania wykonywane są w jeden dzień.

Celem Świętokrzyskiego Centrum Medycznego jest pełna opieka nad pacjentem, tak, by czując się bezpiecznie, powracał do zdrowia pod okiem specjalistów.