logo-scm-kielce.svg
801 407 777

Świętokrzyskie Centrum Medyczne ARTMEDIK zaprasza na
DNI OTWARTE 22.01.i 24.01.2018 pod hasłem RAK? BRAK!

Szanowni Państwo,
z ogromną dumą i radością możemy w końcu przekazać Państwu tę wiadomość.

Zajęcia dla młodych mam i nie tylko, które borykają się między innymi z problemami dysfunkcji miednicy oraz zaburzeniami uro-ginekologicznymi takimi jak : wysiłkowe nietrzymanie moczu, obniżenie narządu rodnego , dyskomfort w życiu seksualnym, rozejściu mięśnia prostego brzucha (kresy białej), bolesne miesiączki, wszelkie zespoły bólowe kręgosłupa oraz kończyn itd.

O tym, że dawny budynek SHL przy ulicy Robotniczej 1 w Kielcach zmieni swoje oblicze, kielczanie dowiedzieli się pod koniec 2015 roku. Świętokrzyskie Centrum Medyczne Artmedik, największa przychodnia w regionie, rozpoczęło działalność w kwietniu 2017 roku. Od tego momentu do dyspozycji pacjentów w przytulnie urządzonych wnętrzach dostępni są doświadczeni lekarze różnych specjalizacji, między innymi ortopedii, chirurgii, okulistyki, kardiologii, fizjoterapii, możliwe jest wykonanie badań obrazowych i laboratoryjnych. 


 ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM MEDYCZNE ARTMEDIK

       801 407 777        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.      25-662 Kielce, ul. Robotnicza 1

    design:     pawelkrol.it    
facebook_page_plugin