logo-scm-kielce.svg
 tel. 801 407 777   recepcja:  tel. 41 267 15 00

Pierwsza wizyta obejmuje opracowanie indywidualnej diety w oparciu o aktualny wywiad zdrowotny oraz najnowsze zalecenia Instytutu Żywności i Żywienia. Pomocny w tym jest nowoczesny analizator składu ciała.

To już 11. edycja akcji Gabinety z Różową Wstążką. Jest to część kampanii profilaktycznej, która rusza 15 października.

Szanowni Państwo, 27 czerwiec to Światowy Dzień Walki z Cukrzycą. Z tej okazji Świętokrzyskie Centrum Medyczne Artmedik, we współpracy z Galerią Korona, organizuje akcję darmowych badań profilaktycznych. Już jutro, w godz. 15.00-18.00, zapraszamy na bezpłatny pomiar cukru i ciśnienia w Galerii Korona. Znajdziecie nas na poziomie 0, koło drogerii Hebe. Zatrzymajcie się na chwilę i pomyślcie o swoim zdrowiu.

https://galeria-korona.pl/wydarzenia/swiatowy-dzien-walki-z-cukrzyca/

Szanowni Państwo !
Zbliża się czas urlopów. Przez wielu z nas, jest to najbardziej wyczekiwany okres w roku kalendarzowym. Czas odpoczynku, relaksu, naładowania akumulatorów, ale także czas dla Rodziny, Znajomych i Przyjaciół. Letnie temperatury, długie wieczory i dni, zachęcają nas do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Niestety jest też druga strona medalu. Biorąc pod uwagę statystki, sezon wakacji jest najniebezpieczniejszym okresem na drogach, ale nie tylko.
Spółka ARTMEDIK podjęła wyzwanie.

Pierwszy rok za nami
Organizacja przychodni to długotrwały i bardzo trudny proces. Tym bardziej cieszymy się z tego, że zostaliśmy docenieni na rynku.
Dziękujemy wszystkim Sympatykom i Pacjentom za zaufanie jakim nas obdarzacie każdego dnia, powierzając swoje zdrowie i życie w ręce specjalistów pracujących w naszej przychodni. Dołożymy wszelkich starań, by jakość naszych usług zawsze była na najwyższym poziomie.
Szczególne podziękowania należą się Ludziom tworzącym Świętokrzyskie Centrum Medyczne. Dzięki Wam to miejsce jest WYJĄTKOWE.

Szanowni Państwo,
wychodząc naprzeciw naszym Pacjentom, mając na uwadze ciągły rozwój i zapotrzebowanie rynku, Świętokrzyskie Centrum Medyczne uruchomiło nową poradnię - Poradnię Psychoterapii.

Szanowni Państwo, informujemy, iż w Świętokrzyskim Centrum Medycznym zostały uruchomione nowe poradnie:

Liderzy Regionu to jedno z najstarszych wyróżnień gospodarczych, którym nagradzani są asy biznesu i przedsiębiorczości regionu świętokrzyskiego.

Świętokrzyskie Centrum Medyczne ARTMEDIK zaprasza na
DNI OTWARTE 22.01.i 24.01.2018 pod hasłem RAK? BRAK!

Szanowni Państwo,
z ogromną dumą i radością możemy w końcu przekazać Państwu tę wiadomość.

Zajęcia dla młodych mam i nie tylko, które borykają się między innymi z problemami dysfunkcji miednicy oraz zaburzeniami uro-ginekologicznymi takimi jak : wysiłkowe nietrzymanie moczu, obniżenie narządu rodnego , dyskomfort w życiu seksualnym, rozejściu mięśnia prostego brzucha (kresy białej), bolesne miesiączki, wszelkie zespoły bólowe kręgosłupa oraz kończyn itd.

O tym, że dawny budynek SHL przy ulicy Robotniczej 1 w Kielcach zmieni swoje oblicze, kielczanie dowiedzieli się pod koniec 2015 roku. Świętokrzyskie Centrum Medyczne Artmedik, największa przychodnia w regionie, rozpoczęło działalność w kwietniu 2017 roku. Od tego momentu do dyspozycji pacjentów w przytulnie urządzonych wnętrzach dostępni są doświadczeni lekarze różnych specjalizacji, między innymi ortopedii, chirurgii, okulistyki, kardiologii, fizjoterapii, możliwe jest wykonanie badań obrazowych i laboratoryjnych. 


 ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM MEDYCZNE ARTMEDIK

       801 407 777        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.      25-662 Kielce, ul. Robotnicza 1

Polityka prywatności i polityka plików cookies

    design:     pawelkrol.it    
facebook_page_plugin

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem